هشت پای مهلک موفقیت

معرفی کتاب از زبان نویسنده:

روزی که تجارت خودم را شروع کردم به همه‌چیز ایمان کامل داشتم. در ابتدای مسیر هزاران کار برای رسیدن به هدفم کردم ولی زمانی که شکست می‌خوردم به خود می‌گفتم نکند که مسیرم را اشتباه انتخاب کرده‌ام، نکند که من برای این هدف ساخته نشده‌ام؛ و آرام‌آرام از ایمان من کاسته شد و من در آن تجارت ورشکسته شدم.

بعدازآن به دنبال عامل شکست گشتم و به تله‌هایی رسیدم که انسان‌های پرتلاش در آن می‌افتند و بعد از کسب تجربه و از دست دادن وقت زیاد دوباره امتحان می‌کنند یا موفق می‌شوند یا درگیر تله‌ای دیگر می‌شوند.

برای آنکه تجارتم را از نو پی بگیرم عوامل شکستم را باید پیدا می‌کردم، تا بتوانم دوباره روی پای خود بایستم و شکل تازه‌ای به زندگی‌ام دهم. این کتاب در مورد ۸ عامل عدم موفقیت افراد پرتلاش است که با تجربیات خودم، تحقیقات زیاد، صحبت با افرادی که شکست‌خورده‌اند و امروز موفق هستند و مصاحبه باکسانی که شکست‌خورده‌اند و دیگر از پای نخواسته‌اند.

البته بعدازآن به مشاوره دادن در مورد مسیر موفقیت روی آوردم و متوجه شدم این ۸ عامل در افراد زیادی که برای انتخاب صحیح یک کسب‌وکار به من مراجعه می‌کنند به‌وضوح دیده می‌شود.

این کتاب ازنظر کاربردی بسیار می‌تواند به شما کمک کند که تله‌های موفقیت را بهتر بشناسید و در مسیر اهدافتان به آن‌ها برنخورید.

هشت پای مهلک موفقیتجزو کدام دسته اید؟

اگر شما جر دسته‌های زیر هستید یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید انجام دهید خواندن این کتاب است. اگر هم جز این دسته‌ها نیستید پیشنهاد می‌کنم کتاب را به دوستی که در دسته‌های زیر می‌گنجد هدیه دهید.

به دنبال کسب ثروت بیشتر هستید.

در ابتدا مسیر هستید و دلتان می‌خواهد دام‌های مسیر موفقیت را بهتر بشناسید.

در پی موفق شدن هستید.

در مسیر موفقیت گام برمی‌دارید.

به خود و یا مسیر اهداف خود شک دارید.

تمرکز آن‌چنانی ندارید.

از شنیدن جواب رد متنفر هستید.

هدفمند هستید ولی نمی‌دانید چگونه به اهداف خود دست پیدا کنید.

هدف مشخصی را مدنظر ندارید.

تلاش می‌کنید ولی به هدف نمی‌رسید.

بارها شکست‌خورده‌اید و نمی‌دانید که چرا دست به هر کاری که می‌زنید شکست می‌خورید.

درباره نویسنده کتاب: مهران رمضانی

از آنجایی که محتوای این کتاب در قالب کلمات و جمله بندی بسیار سنگین ارائه شده، مطالعه و دریافت مفاهیم این کتاب به تنهایی کاری بسیار دشوار است. مهران رمضانی به عنوان یک مدرس موفقیت با تجربه، کسی است که سال ها این کتاب را در قالب جلسات متعددی برای افراد متخلف تدریس و تشریح کرده است. همچنین تجربه مهران رمضانی در زمینه صدا و رادیو کمک کرده تا جذابیت به ویژه ای به شنیدن کتاب از زبان ایشان ببخشد.

آشنایی با مهران رمضانی:

داستان من: مهران رمضانی