مدرسه موفقیت بوزان مهران رمضانی

بوزان با هدف گام نهادن در مسیر خدمت رسانی به جامعه ی ایرانی آفریده شده است.

بوزان (بوز: واژه ای ایرانی به معنای انسان تیز هوش) به معنای مردمان تیزهوش به همت مهران رمضانی بنیانگذار این مجموعه راه اندازی شده است. که با تلاش و پشتکار خود هر ایده ای را برنامه ریزی و عملیاتی می کنند.

البته بوزان یکی از محله های قدیمی شهر اصفهان نیز هست که یکی از دلایل به کار بردن نام بوزان در این مجموعه محل زادگاه مهران رمضانی است.

رویکرد مدرسه موفقیت بوزان

در حال حاضر، رویکردهای کلی پیش روی این مجموعه عبارتند از: ایجاد مهارت های اساسی برای پیشبرد کسب و کارها مثل مهارت های ارتباطی و آموزش مذاکره، زبان بدن و ایجاد مهارت سبک صحیح زندگی برای تک تک افراد جامعه اعم از: هدف گذاری، شخصیت شناسی، روابط موثر و…

اولین گام مدرسه موفقیت بوزان، برای معرفی رویکرد این گروه به مردم عزیزمان و افزایش سطح روحیه، انرژی و دانش سبک زندگی در شهر زیبای اصفهان اقدام به برگزاری کارگاهی با عنوان “چگونه فرمانروای زندگی خود باشیم؟” در سال ۱۳۹۶ نمود.

بعد از آن این مجموعه با همکاری با شهرداری اصفهان موفق به برگزاری چند ده کارگاه در زمینه سبک زندگی در سطح اصفهان شد که رضایت زیادی از طرف شرکت کنندگان را به همراه داشت.

مفتخریم که با مشاوره دادن به افراد و صاحبان کسب و کار برای پیشبرد زندگی شخصی و شغلی توانستیم باعث رشد و نمو آنها درمقاطعی شویم .

به رسم ادب و احترام و قدردانی از شما همراهان گرامی، مدرسه موفقیت بوزان پک ادراک را که با استقبال بی نظیر شما همراه شد به صورت رایگان دراختیار شما عزیزان قرار داده است.

امیدوارم که در ادامه این مسیر بزرگ برای رسیدن به اهدافی همچون سبک زندگی بهتر برای هر ایرانی و کسب مهارت های اساسی برای پیشبرد بهتر برای کسب و کارها حضور شما را در کنار خود احساس کنیم.

مدرسه موفقیت بوزان پله های ابتدایی موفقیت را درکنار شما خواهد بود…

ما را در صحفه اینستاگرام بوزان دنبال کنید.

باتشکر.